Licencjonowana Terapeutka,
Terapeutka Par

Jestem tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku w drodze do pełniejszego i szczęśliwszego życia we dwoje.

Barbara Kaźmierczak

Licencjonowana Psychoterapeutka,            Terapeutka Par

Jestem tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku w drodze do pełniejszego i szczęśliwszego życia we dwoje.

Jak mogę Ci pomóc?

Jeżeli szukasz wsparcia terapeutycznego, zwłaszcza w zakresie terapii par, zapraszam do kontaktu. Wspólnie możemy pracować nad poprawą jakości Twojego życia i relacji.

Razem możemy pracować nad budowaniem głębszego, bardziej satysfakcjonującego związku na każdym etapie Waszej wspólnej drogi.

Dlaczego warto iść na psychoterapię? 

Korzystanie z psychoterapii niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim pozwala odzyskać spokój i umocnić swoją psychikę. Po ukończeniu psychoterapii człowiek staje się pewniejszy swoich pragnień i wyznawanych wartości, lepiej rozumie własne potrzeby, uczy się asertywności i budowania zdrowych relacji z innymi ludźmi.

l

Napisz w formularzu kontaktowym

O Mnie

Witaj serdecznie,

Praca z ludźmi i dla ludzi jest moją pasją. Jestem psychologiem, psychoterapeutą w nurcie integratywnym.  Dodatkowo jestem certyfikowanym terapeutą EMDR. Udzielam wsparcia psychologicznego dzieciom, młodzieży i osobom dorosłym. Stale poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach naukowych.

W swojej pracy korzystam z technik terapii poznawczo-behawioralnej, terapii krótkoterminowej (TSR),terapii Schematów, ACT, EMDR oraz z technik Racjonalnej Terapii Zachowania. Ważne jest dla mnie integrowanie różnych metod, aby móc jak najlepiej wykorzystywać je i dopasowywać do indywidualnych potrzeb klientów. W pracy terapeutycznej koncentruje się na zasobach klienta, wierząc w jego siłę i bycie ekspertem od samego siebie.

Terapia jest dla Ciebie jeżeli:

Czujesz się samotny/a i chciał/abyś porozmawiać z kimś empatycznym o swoich problemach;

Doświadczasz obniżonego nastroju, lęku lub innych stanów psychicznych, które Cię niepokoją;

Potrzebujesz wsparcia w dokonaniu zmiany życiowej.

Równocześnie zajmuję się terapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a także problemami w funkcjonowaniu rodzinnym oraz zawodowym. W pracy terapeutycznej korzystam z następujących podejść:

Dowiedz się więcej o rodzajach terapii:

  • EMDR Polska – Strona stowarzyszenia EMDR w Polsce, oferująca informacje o metodzie, szkoleniach oraz certyfikacji terapeutów.
  • Instytut EMDR – Strona międzynarodowego instytutu EMDR, zawierająca obszerne informacje o metodzie, jej zastosowaniach oraz badaniach naukowych.

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach

Skupiamy się na Twoich zasobach i możliwościach, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twoich problemów.

Racjonalna Terapia Zachowań

Uczymy się racjonalnego podejścia do emocji i problemów.

Terapia Poznawczo-Behawioralna

Pomagam Ci zmieniać myśli i zachowania, które wpływają na Twoje samopoczucie.

EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing)

Skuteczna metoda przetwarzania trudnych wspomnień i traum.

Opinie Pacjentów:

Opinie pochodzą z publicznych źródeł takich jak znanylekarz.pl, opinie Google oraz twojpsycholog.pl

w

Pani Kaźmierczak pracuje z pacjentami także online. Na pierwsze spotkanie umówiłam się po paru tygodniach. Po rozpoczęciu terapii nie bylo problemów z kolejnymi terminami. Po 14 miesiącach therapii zauważam znaczną poprawe w funkcjonowaniu w pracy i w życiu zawodowym prywatnym.

Asia R.

Pacjentka

w

Serdecznie polecam. Idealne miejsce do pracy nad sobą. Pani Barbara stwarza atmosferę bezpieczeństwa i komfortu, a jej spokój i zaangażowanie pomaga otwarcie mówić o swoich problemach. Dziękuję za pomoc.

Monika

Pacjentka

w

Pani Barbara imponuje mi swoim podejściem i doświadczeniem, co wpływa pozytywnie na proces terapeutyczny. Jestem bardzo zadowolona z Jej metod i sposobu tłumaczenia określonych zjawisk i mechanizmów. Bardzo serdecznie polecam.

Anonimowa

Pacjentka

Skontaktuj się 

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą i poprawą swego życia oraz relacji z bliskimi, napisz do mnie i zapytaj o dostępny termin.