Licencjonowana Terapeutka,
Terapeutka Par

Jestem tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku w drodze do pełniejszego i szczęśliwszego życia we dwoje.

Barbara Kaźmierczak

Licencjonowana Psychoterapeutka,            Terapeutka Par

Jestem tutaj, aby wspierać Was na każdym kroku w drodze do pełniejszego i szczęśliwszego życia we dwoje.

Jak mogę Ci pomóc?

Jeżeli szukasz wsparcia terapeutycznego, zwłaszcza w zakresie terapii par, zapraszam do kontaktu. Wspólnie możemy pracować nad poprawą jakości Twojego życia i relacji.

Razem możemy pracować nad budowaniem głębszego, bardziej satysfakcjonującego związku na każdym etapie Waszej wspólnej drogi.

Zapytaj o konsultację

Jeżeli szukasz pomocy

Rozważasz czy poddać się terapii i zrobić krok w stronę zdrowych relacji ze sobą i swoimi bliskimi

l

Napisz w formularzu kontaktowym

O Mnie

Witaj serdecznie,

Nazywam się Barbara Kaźmierczak i jestem psychologiem, psychoterapeutą, psychoterapeutką par, psychologiem sprzedaży oraz trenerką komunikacji w biznesie. Moim powołaniem jest wspieranie ludzi w ich dążeniu do szczęśliwszego i bardziej satysfakcjonującego życia, zarówno w sferze osobistej, jak i zawodowej.

Specjalizuję się w terapii par, pomagając partnerom – niezależnie od tego, czy są w związkach formalnych, czy nieformalnych, czy są parą mężczyzny i kobiety, czy parą jednopłciową – zrozumieć siebie nawzajem, odbudować zaufanie i poprawić komunikację. Wierzę, że każda relacja zasługuje na szansę, aby być zdrową i pełną miłości.

Rodzaje Terapii

Nieustannie rozwijam swoje kompetencje poprzez uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach oraz warsztatach, a moją pracę regularnie poddaję superwizji, co gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług.

Równocześnie zajmuję się terapią zaburzeń lękowych i depresyjnych, a także problemami w funkcjonowaniu rodzinnym oraz zawodowym. W pracy terapeutycznej korzystam z następujących podejść:

Dowiedz się więcej o rodzajach terapii:

  • EMDR Polska – Strona stowarzyszenia EMDR w Polsce, oferująca informacje o metodzie, szkoleniach oraz certyfikacji terapeutów.
  • Instytut EMDR – Strona międzynarodowego instytutu EMDR, zawierająca obszerne informacje o metodzie, jej zastosowaniach oraz badaniach naukowych.

Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach

Skupiamy się na Twoich zasobach i możliwościach, aby znaleźć najlepsze rozwiązania dla Twoich problemów.

Racjonalna Terapia Zachowań

Uczymy się racjonalnego podejścia do emocji i problemów.

Terapia Poznawczo-Behawioralna

Pomagam Ci zmieniać myśli i zachowania, które wpływają na Twoje samopoczucie.

EMDR (Eye Movement Desensitization and Reprocessing)

Skuteczna metoda przetwarzania trudnych wspomnień i traum.

Opinie Pacjentów:

Opinie pochodzą z publicznych źródeł takich jak znanylekarz.pl, opinie Google oraz twojpsycholog.pl

w

Pani Kaźmierczak pracuje z pacjentami także online. Na pierwsze spotkanie umówiłam się po paru tygodniach. Po rozpoczęciu terapii nie bylo problemów z kolejnymi terminami. Po 14 miesiącach therapii zauważam znaczną poprawe w funkcjonowaniu w pracy i w życiu zawodowym prywatnym.

Asia R.

Pacjentka

w

Serdecznie polecam. Idealne miejsce do pracy nad sobą. Pani Barbara stwarza atmosferę bezpieczeństwa i komfortu, a jej spokój i zaangażowanie pomaga otwarcie mówić o swoich problemach. Dziękuję za pomoc.

Monika

Pacjentka

w

Pani Barbara imponuje mi swoim podejściem i doświadczeniem, co wpływa pozytywnie na proces terapeutyczny. Jestem bardzo zadowolona z Jej metod i sposobu tłumaczenia określonych zjawisk i mechanizmów. Bardzo serdecznie polecam.

Anonimowa

Pacjentka

Skontaktuj się 

Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą i poprawą swego życia oraz relacji z bliskimi, napisz do mnie i zapytaj o dostępny termin.